Certifikáty + kvalita

 Katodická ochrana drôtu po odstrihnutí

Zinková zliatina ponúka tiež katodickú ochranu na nepovlakovaných častiach ocele (na useknutých koncoch drôtu alebo škrabancoch). Aktívna povrchová vrstva generuje elektrický prúd, ktorý odvráti korozívny nástup na oceli. A z toho dôvodu netreba mať obavy pri spozorovaní drobnej hrdze, ktorá sa vytvorila na konci drôtu po jeho odstrihnutí. (viď obrázok)

 

Vynikajúca antikorózna ochrana

Bezinalové drôty (GALFAN – zliatina zinku a hliníka 95%Zn+5%Al) ktoré používame pri výrobe zváraných gabiónových sietí odolávajú korózii 2 až 6-krát lepšie a vydržia až 8-krát viac v ťažko znečistenom prostredí v porovnaní so zinkom. Táto odolnosť bola testovaná vo vysoko náročných koróznych testoch. Je to vďaka hustej pasivačnej vrstve tvorenej hlavne oxidmi alumínia a zinku.

Povrchová úprava práškovaním

V prípade potreby zákazníka vieme naše výrobky farebne povrchovo upraviť práškovou farbou antracit a zelená (alebo ktorákoľvek farba zo vzorkovníka RAL). Povrchová úprava práškovaním sa vykonáva v profesionálnej certifikovanej práškovej lakovni, s ktorou dlhoročne spolupracujeme.

Tolerancia rozmeru

Všetky rozmery našich výrobkov (gabiónové siete a koše, gabiónové stĺpiky 2D, plotové panely 2D Praktik a Premium ) sú vyrábané s toleranciou rozmeru +- 2mm/1m.

Odbornosť našich zamestnancov

Naša firma úzko spolupracuje s firmou gabion-consult , ktorá zabezpečuje odborné školenia, výskumy, dohľady nad stavbou gabionových múrov, posúdenia statiky a poradenstvo v oblasti gabionov pre všetkých našich zamestnancov.

certifikát gabiónové koše
certifikát gabiónové koše 2
certifikát gabiónové koše 3
certifikát gabióny parametre materiálu

Certifikát kvality a parametrov použitého drôtu pri výrobe gabiónových sietí