O Nás

Gabionylemon logo

rokov výroby a projektovania gabionov

zamestnancov firmy LEMON trade s.r.o.

m gabionových plotov vyrobených za mesiac

m² gabionových sietí predaných za rok

História

Naša spoločnosť Gabiony Lemon – LEMON trade, s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave. Patríme medzi historicky prvých skutočných výrobcov gabionových konštrukcií na Slovensku. Firma LEMON trade, s.r.o. je  rodinný podnik s bohatou históriou. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. V priebehu niekoľkých rokov sme sa začali venovať predaju chatiek, dreva, vchodových dverí a prírodného kameňa. Práve vďaka prírodnému kameňu sme sa v roku 2005 zoznámili s gabionmi. Už o 2 roky neskôr sme rozbehli vlastnú výrobu gabionových sietí a gabionových košov. V roku 2008 sme na základe požiadaviek našich zákazníkov začali vyrábať gabionové plotové systémy PREMIUM a PRAKTIK, ktoré sa tešia veľkej obľube pri riešení oplotenia rodinných domov.

Rozvoj

Na základe neustáleho rastu a rozvíjania sa naša firma v roku 2017 pretransformovala z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Z malého podniku na Orave sme sa poctivou a svedomitou prácou stali jedným z najväčších výrobcom zváraných gabionových plotov, košov, sietí a kvetináčov na Slovensku s 3000m2 výrobných hál, 60 zamestnancami a tisíckami spokojných zákazníkov.

Expanzia – nové trhy

Predaj výrobkov sme rozšírili aj do okolitých štátov – Česka, Poľska, Maďarska a Rakúska. Zaoberáme sa spoluprácou s významnými veľkoodberateľmi, ktorých záujem o naše produkty si nesmierne vážime.

Súčasnosť

Prácu vo výrobe vykonávajú naši stáli a dlhoroční zamestnanci, vyškolení na najvyššej úrovni, pýšiaci sa viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti gabionov. Neustále sledujeme nové moderné trendy v oblasti výroby a predaja gabionových konštrukcií a plotových systémov. Stále sa snažíme napredovať a zdokonaľovať našu výrobu aj predaj. So svojou vyspelou výrobnou technológiou spĺňajúcou medzinárodné ekologické štandardy a odborným personálom sme sa stali popredným výrobcom gabionov na Slovensku. Tieto znalosti a skúsenosti aplikujeme do kvality výrobkov, cenotvorby a rýchlosti dodania tovaru, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili potreby všetkých zákazníkov.

Naši zamestnanci sú vždy k dispozícii, aby každému poskytli odborné poradenstvo (výber vhodného gabionového systému do záhrady, posúdenie statiky, vypracovanie 3D návrhu oporného múru alebo gabiónového plotu, pomoc pri výbere vhodnej frakcie kameňa a najbližšieho kameňolomu vo Vašom okolí, pomoc pri výbere vhodnej montážnej firmy na stavbu gabionov).

Naša Vízia

Pozitívna spätná väzba od zákazníkov nám dáva silu neustále napredovať a rozvíjať sa. Využívajúc svoju súčasnú štruktúru si kladieme za cieľ otvoriť sa ďalším zahraničným trhom a obohatiť svoju ponuku o nové produkty. Sledovaním a zavádzaním nových výrobných technológií a neustálym zvyšovaním kvality našich výrobkov sa snažíme získať si vedúce postavenie v sektore a naplniť tak svoje dlhoročné vízie.

Prečo si vybrať práve nás?

U nás kupujete 100% SLOVENSKÝ VÝROBOK vyrobený SLOVÁKMI v našej rodinnej firme. Kúpou našich výrobkov podporujete SLOVENSKÚ EKONOMIKU.

Kvalita a jedinečnosť

Slovenský výrobca

3D vizualizácie

Rýchle dodanie

Zákaznícky servis

Sme SKUTOČNÝ výrobca gabionových konštrukcií a gabionových plotových systémov na Slovensku

Naša výroba prešla certifikačným procesom TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný)

Máme profesionálne skúsenosti a vedomosti zo 14 ROČNEJ PRAXE v oblasti predaja a výroby gabionov

Ako výrobca si môžeme dovoliť byť cenovo dostupný pre každého zákazníka

Poskytneme Vám profesionálne odborné PORADENSTVO

Máme dlhoročné skúsenosti s návrhmi gabionových oporných múrov

Vypracujeme Vám 3D  VIZUALIZÁCIU Vami požadovaného gabionového múru alebo plotu

Radi Vám pomôžeme s Vašimi otázkami ohľadom montáže

Pri objednávke gabionových košov nad 750€ Vám poskytneme dovoz tovaru ZDARMA

Gabionové koše a siete máme skladom – MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO ODBERU

KAŽDODENNÝ ROZVOZ nášho tovaru po celej SR a ČR

Ponúkame Vám možnosť osobne sa prísť pozrieť do našej výroby

Máme VLASTNÝ SHOWROOM, kde si môžete pozrieť ponúkaný tovar

Radi Vám poradíme vhodný kameň do gabionu podľa veľkosti frakcie a farebnosti, ktorú požadujete

Odporučíme Vám KONKRÉTNY KAMEŇOLOM vo Vašom okolí

Vypočítame Vám presné množstvo potrebného kameňa do Vášho gabionu.

Gabionylemon Slovenský výrobok
mapa gabiony lemon eu