O Nás

Naša spoločnosť Gabiony LemonLEMON trade s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave. Patríme medzi prvých skutočných  výrobcov gabiónových konštrukcií na Slovensku. Firma LEMON trade s.r.o. má bohatú históriu. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. V roku 2007 sme začali s výrobou gabiónových sietí a gabiónových košov. Keďže sme neustále rástli a rozvíjali sa, v roku 2017 sme sa pretransformovali z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade,s.r.o. V priebehu nášho pôsobenia na trhu sme sa postupne stali lídrami v oblasti výroby zváraných gabiónových systémov. Poctivou a svedomitou prácou sme sa stali najväčším výrobcom zváraných gabiónových systémov na Slovensku. V našej ponuke nájdete samostatné gabiónové siete ako aj kompletné gabiónové koše so všetkými spojovacími prvkami. Za pomoci gabiónov sa dajú realizovať rôzne terénne a dekoratívne úpravy v záhradách a v parkoch na verejných priestranstvách. Gabióny čoraz častejšie nachádzajú využitie pri úpravách a spevneniach brehov vodných tokov, či svahov okolo rýchlostných ciest a diaľnic. V roku 2008 sme na základe dopytov našich zákazníkov začali vyrábať gabiónové plotové systémy PREMIUM a PRAKTIK, ktoré sa tešia veľkej obľube pri riešení oplotenia rodinných domov. Predaj našich výrobkov sme rozšírili aj do okolitých štátov (Česka, Poľska a Rakúska). Naša firma sa zaoberá aj spoluprácou s významnými veľkoodberateľmi, ktorých záujem o naše produkty si nesmierne vážime. Neustále sledujeme nové moderné trendy v oblasti výroby a predaja gabiónových košov a plotov. Stále sa snažíme napredovať, vzdelávať našich zamestnancov a zdokonaľovať našu výrobu. Tieto znalosti a skúsenosti aplikujeme do kvality výrobkov, cenotvorby a rýchlosti dodania tovaru, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili potreby zákazníkov.

U nás nájdete aj široký výber kvalitného prírodného kameňa (prírodný kameň si môžete kúpiť u nás v kamennej predajni v Nižnej na Orave alebo objednať na webovej stránke prirodnekamene.sk).

Prácu vo výrobe vykonávajú naši stáli a dlhoroční zamestnanci, vyškolení na najvyššej úrovni. Vždy sa snažíme vychádzať v ústrety našim zákazníkom a neustále pre nich vylepšovať naše služby. Pozitívna spätná väzba od našich zákazníkov nám dáva silu neustále napredovať a rozvíjať sa v oblasti podnikania s gabiónmi. Naši zamestnanci sú Vám vždy k dispozícii a sú ochotní Vám poskytnúť odborné poradenstvo (posúdenie statiky, vypracovanie 3D návrhu oporného múru alebo gabiónového plotu, pomoc pri výbere vhodnej frakcie kameňa, ako aj s výberom najbližšieho kameňolomu vo Vašom okolí.

 

Gabionylemon logo
Gabionylemon Slovenský výrobok
mapa gabiony lemon eu

Prečo si vybrať práve nás?

Sme SKUTOČNÍ výrobcovia gabiónových konštrukcií a gabiónových plotových systémov na Slovensku

Naša výroba prešla certifikačným procesom TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný)

Ako výrobcovia sa snažíme byť cenovo dostupní pre každého zákazníka

Máme profesionálne skúsenosti, vedomosti a zručnosti z 10 ROČNEJ PRAXE v oblasti predaja a výroby gabiónových systémov

Poskytneme Vám profesionálne odborné PORADENSTVO

Máme dlhoročné skúsenosti s návrhmi gabiónových oporných múrov

Vypracujeme Vám 3D  vizualizáciu Vami požadovaných gabiónových múrov a plotov

Radi Vám pomôžeme s Vašimi otázkami ohľadom montáže

Ponúkame Vám možnosť získania INDIVIDUÁLNEJ ZĽAVY na základe objednaného množstva

Pri objednávke gabiónových košov nad 500€ Vám poskytneme dovoz tovaru ZDARMA

Gabiónové koše a siete máme skladom MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO ODBERU

KAŽDODENNÝ ROZVOZ nášho tovaru po celej SR a ČR

Máme VLASTNÝ SHOWROOM, kde si môžete pozrieť ponúkaný tovar

Ponúkame Vám možnosť osobne sa prísť pozrieť do našej výroby

Radi Vám poradíme pri výbere vhodného kameňa do gabiónu podľa veľkosti frakcie a farebnosti, ktorú požadujete a odporučíme Vám konkrétny kameňolom vo vašom okolí

Vypočítame Vám presné množstvo potrebného kameňa do Vášho gabiónu.