Kvalita


Zinková zliatina ponúka tiež katodickú ochranu na nepovlakovaných častiach ocele (na useknutých koncoch drôtu alebo škrabancoch). Aktívna povrchová vrstva generuje elektrický prúd, ktorý odvráti korozívny nástup na oceli. A z toho dôvodu netreba mať obavy pri spozorovaní drobnej hrdze, ktorá sa vytvorila na konci drôtu po jeho odstrihnutí. (viď obrázok)

Katodická ochrana drôtu po odstrihnutí

Bezinalové drôty (GALFAN – zliatina zinku a hliníka 95%Zn+5%Al) ktoré používame pri výrobe zváraných gabiónových sietí odolávajú korózii 2 až 6-krát lepšie a vydržia až 8-krát viac v ťažko znečistenom prostredí v porovnaní so zinkom. Táto odolnosť bola testovaná vo vysoko náročných koróznych testoch. Je to vďaka hustej pasivačnej vrstve tvorenej hlavne oxidmi alumínia a zinku.

V prípade potreby zákazníka vieme naše výrobky farebne povrchovo upraviť práškovou farbou antracit a zelená (alebo ktorákoľvek farba zo vzorkovníka RAL). Povrchová úprava práškovaním sa vykonáva v profesionálnej certifikovanej práškovej lakovni, s ktorou dlhoročne spolupracujeme.

Všetky rozmery našich výrobkov (gabiónové siete a koše, gabiónové stĺpiky 2D, plotové panely 2D Praktik a Premium) sú vyrábané s toleranciou rozmeru +- 2mm/1m.

Naša firma úzko spolupracuje s firmou gabion-consult, ktorá zabezpečuje odborné školenia, výskumy, dohľady nad stavbou gabionových múrov, posúdenia statiky a poradenstvo v oblasti gabionov pre všetkých našich zamestnancov.

Certifikáty


© 2022 GabionyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store