Kvalita

Na antikoróznu ochranu gabionových sietí používame certifikovanú zinkovú povrchovú úpravu Galfan (GALFAN = zliatina zinku a hliníka = 95% Zn + 5% Al , 350g /1m2, min. 100 mikrónov). Spoľahlivo ochráni gabion pred koróziou na 50 rokov. Na antikoróznu ochranu ostatných gabionových konštrukcií (kde nie je možné použiť Galfan), používame špeciálny 100% ZINOK s hrubou vrstvou aktívneho zinku - minimálne 100 mikrónov. Spoľahlivo ochráni gabion pred koróziou na 50 rokov.

Bezinalové drôty (GALFAN – zliatina zinku a hliníka 95% Zn + 5% Al) ktoré používame pri výrobe zváraných gabionových sietí odolávajú korózii 2 až 6-krát lepšie a vydržia až 8-krát viac v ťažko znečistenom prostredí v porovnaní s obyčajným zinkom. Táto odolnosť bola testovaná vo vysoko náročných koróznych testoch. Je to vďaka hustej pasivačnej vrstve tvorenej hlavne oxidmi alumínia a zinku.

Špeciálna zinková zliatina ponúka tiež katodickú ochranu na nepovlakovaných častiach ocele (na useknutých koncoch drôtu alebo škrabancoch). Aktívna povrchová vrstva generuje elektrický prúd, ktorý odvráti korozívny nástup na oceli. A z toho dôvodu netreba mať obavy pri spozorovaní drobnej hrdze, ktorá sa vytvorila na konci drôtu po jeho odstrihnutí. (viď obrázok)

certifikované gabiony, katodická ochrana drôtu po odstrihnutí

V prípade záujmu vám naše výrobky farebne povrchovo upravíme práškovou farbou Antracit / Zelená / ktorákoľvek farba zo vzorkovníka RAL.

Povrchová úprava práškovaním sa vykonáva v profesionálnej certifikovanej práškovej lakovni, s ktorou dlhoročne spolupracujeme. Na zinkovú povrchovú ochranu sa nanesie prášková farba a následne sa pri vysokej teplote vypáli, aby sa zaistila čo najlepšia priľnavosť farby k povrchu. 

povrchová úprava drôtu práškovou farbou

Vďaka povrchovej úprave Zinok + prášková farba vypálená pri vysokej teplote získame:

  • dlhú životnosť
  • vysokú odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu
  • dobrú toleranciu voči kyselinám, olejom, zásadám
  • odolnosť voči mrazu, zmenám teploty a vlhkosti
  • odolnosť voči slnečnému žiareniu.

Tolerancia rozmerov našich výrobkov (gabiónové siete, gabiónové stĺpiky, plotové panely) je +- 2 mm / 1 m.
Tolerancia rozmeru drôtu, z ktorého naše výrobky vyrábame je +- 0,2 mm

Naša firma úzko spolupracuje s firmou gabion-consult, ktorá zabezpečuje odborné školenia, výskumy, dohľady nad stavbou gabionových múrov, posúdenia statiky a poradenstvo v oblasti gabionov pre všetkých našich zamestnancov.

Certifikáty


Videá firmy


 

© 2024 GabionyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store