Doprava 


  • Dopravu zabezpečujeme na akékoľvek miesto v SR. Pre našich zákazníkov sa snažíme zabezpečiť čo najlacnejšiu dopravu a samozrejme ponúkame rýchle dodanie u nás zakúpeného tovaru. Aj v prípade malých objednávok zabezpečujeme rozvoz vlastnými autami, kde účtujeme za dovoz len malý paušálny poplatok za palivo. To znamená, že aj pri malej objednávke sa Vám konečná cena u nás zakúpeného tovaru zbytočne nepredraží o dovoz, aj keby ste boli od nás vzdialený 300 km.
  • Nakoľko sa ceny v dnešnej dobe rýchlo menia a sú taktiež závislé od prejazdov cez mýtny systém, dĺžky trasy a pod., presnú kalkuláciu požadovanej dopravy na určené miesto Vám obratom vypracujeme na základe Vašej objednávky.
  • Gabionové koše Vám vieme zaslať na dobierku kuriérskou spoločnosťou SDS.
V prípade, že si u nás objednáte gabionové koše alebo gabionové siete v hodnote nad 750 €, doručíme Vám tento tovar zadarmo v rámci celej SR. (Doprava zadarmo sa nevzťahuje na systém PREMIUM a PRAKTIK).

Platby


Tovar zaplatíte kuriérovi pri dodaní, priamo na vami určenej adrese. Pri tejto možnosti odporúčame platbu v hotovosti, pretože nie všetky kuriérske spoločnosti poskytujú platbu kartou pri prevzatí tovaru.

Pri zvolení „prevodom na účet“ Vám bude zaslaný email s potrebnými informáciami k platbe, vrátane variabilného symbolu, ktorý je nutné pri platbe uviesť.

Jednoduchý, bezpečný a súkromný spôsob platenia kartou cez platobnú bránu. Platba prebieha prostredníctvom platobnej brány Comgate.

Platobná brána prijíma všetky bežné platobné karty, medzi ktoré patrí VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro.

Kontakt


 
Logistika Mário Gabiony Lemon

08:00 – 16:00

Mário Chorvát
Logistika

obchod@gabionylemon.sk

+421 948 359 707

Objednávky a predaj Miroslav Gabiony Lemon

08:00 – 16:00

Miroslav Kapitán
Objednávky a Predaj

obchod@gabionylemon.sk

+421 948 654 632

 
 

© 2022 GabionyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store