gabiony lemon

O NÁSHistória
"Naša spoločnosť Gabiony Lemon – LEMON trade, s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave. Patríme medzi historicky prvých skutočných výrobcov gabionových konštrukcií na Slovensku. Firma LEMON trade, s.r.o. je  rodinný podnik s bohatou históriou. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. V priebehu niekoľkých rokov sme sa začali venovať predaju záhradných chatiek, altánkov, vchodových dverí a oplotenia. Práve vďaka prírodnému kameňu sme sa v roku 2005 zoznámili s gabionmi. Už o 2 roky neskôr sme rozbehli vlastnú výrobu gabionových sietí, gabionových košov a plotových panelov. V roku 2008 sme na základe požiadaviek našich zákazníkov začali vyrábať gabionové plotové systémy PREMIUM a PRAKTIK, ktoré sa tešia veľkej obľube pri riešení oplotenia rodinných domov." - spomína zakladateľ a súčasný majiteľ firmy LEMON trade s.r.o., pán Milan Lemon.

Rozvoj
Na základe neustáleho rastu a rozvíjania sa naša firma v roku 2017 pretransformovala z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Z malého podniku na Orave sme sa poctivou a svedomitou prácou stali jedným z najväčších výrobcom zváraných gabionových plotov, košov, sietí a kvetináčov na Slovensku s 3000m2 výrobných hál, 60 zamestnancami a tisíckami spokojných zákazníkov.

Expanzia – nové trhy
Predaj výrobkov sme rozšírili aj do okolitých štátov – Česka, Poľska, Maďarska a Rakúska. Zaoberáme sa spoluprácou s významnými veľkoodberateľmi, ktorých záujem o naše produkty si nesmierne vážime.

Súčasnosť
Prácu vo výrobe vykonávajú naši stáli a dlhoroční zamestnanci, vyškolení na najvyššej úrovni, pýšiaci sa viac ako 17 ročnými skúsenosťami v oblasti gabionov. Neustále sledujeme nové moderné trendy v oblasti výroby a predaja gabionových konštrukcií a plotových systémov. Stále sa snažíme napredovať a zdokonaľovať našu výrobu aj predaj. So svojou vyspelou výrobnou technológiou spĺňajúcou medzinárodné ekologické štandardy a odborným personálom sme sa stali popredným výrobcom gabionov na Slovensku. Tieto znalosti a skúsenosti aplikujeme do kvality výrobkov, cenotvorby a rýchlosti dodania tovaru, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili potreby všetkých zákazníkov.

Naši zamestnanci sú vždy k dispozícii, aby každému poskytli odborné poradenstvo (výber vhodného gabionového systému do záhrady, posúdenie statiky, vypracovanie 3D návrhu oporného múru alebo gabiónového plotu, pomoc pri výbere vhodnej frakcie kameňa a najbližšieho kameňolomu vo vašom okolí, pomoc pri výbere vhodnej montážnej firmy na stavbu gabionov).

Naša Vízia
Pozitívna spätná väzba od zákazníkov nám dáva silu neustále napredovať a rozvíjať sa. Využívajúc svoju súčasnú štruktúru si kladieme za cieľ otvoriť sa ďalším zahraničným trhom a obohatiť svoju ponuku o nové produkty. Sledovaním a zavádzaním nových výrobných technológií a neustálym udržiavaním vysokej kvality našich výrobkov sa snažíme získať si vedúce postavenie v sektore a naplniť tak svoje dlhoročné vízie. 

17

rokov výroby a projektovania gabionov

60

zamestnancov firmy LEMON trade, s.r.o

3 200

m gabionových plotov vyrobených za mesiac

296 263

m² gabionových sietí predaných za rok

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?


 
kvalitné gabiony

Kvalita a jedinečnosť

výrobca gabionov

Slovenská výroba

3d vizualizacie gabionov

3D vizualizácie

rychle dodanie gabionov

Rýchle dodanie

zakaznicky servis gabionov

Zákaznícky servis

 
 • Sme poctivý slovenský výrobca gabionových konštrukcií a plotových systémov od roku 2007.
 • Kvalita našich výrobkov je potvrdená oficiálnymi certifikátmi TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný).
 • Pri výrobe gabionov používame kvalitnú zinkovú povrchovú ochranu drôtu proti korózii (min. životnosť 50 rokov).
 • Pri farebnej úprave drôtu využívame výhradne práškovú farbu vypálenú pri vysokej teplote (okrem poplastovaných pletív).
 • Ako výrobca si môžeme dovoliť byť cenovo dostupný pre každého zákazníka.
 • Produkty, ktoré nie sú vyrábané na mieru, máme SKLADOM – možnosť okamžitého odberu.
 • Máme 17 ročné skúsenosti s návrhmi gabionových oporných múrov a plotov.
 • Dostanete od nás zadarmo 3D vizualizáciu gabionového plotu/múru + komplet výpis potrebného materiálu.
 • Poskytneme vám odborné poradenstvo pri výbere gabionov, voľbe kameňa do gabionov aj konkrétneho kameňolomu vo vašom okolí.
 • Radi vám pomôžeme s otázkami ohľadom montáže a najčastejších chýb pri svojpomocnej stavbe gabionov.
 • Odporučíme vám spoľahlivú firmu na realizáciu gabionov .
 • Pri objednávke gabionových košov nad 750 € vám poskytneme dovoz ZADARMO. (Pri ostatných produktoch nad 300 € je dovoz zadarmo.)
 • KAŽDODENNÝ ROZVOZ nášho tovaru po celej SR, ČR, PL, HU, AT.
 • Ponúkame vám možnosť osobne sa prísť pozrieť do našej výroby.
 • Máme VLASTNÝ SHOWROOM, kde si môžete pozrieť ponúkaný tovar.
 • Vypočítame vám presné množstvo potrebného kameňa do vášho gabionu.

VIDEÁ FIRMY


PODPORUJEME


Podporujeme sociálny program futbalovej akadémie FK Nižná

„Úspech nemá nič spoločné s tým koľko toho získaš a dosiahneš pre seba. Je to o tom, čo urobíš pre druhých.“ – Danny Thomas

gabiony lemon futbalovy zapas nizna

Prečo to robíme? 

Sme hrdí na to, že sme sa stali generálnym sponzorom futbalovej akadémie FK Nižná na Orave.

Jedným z cieľov futbalovej akadémie je celoročne podporovať výchovu mladých talentov z Oravy a okolia. Uvedomujeme si, že veľa talentovaných detí pochádza práve zo sociálne slabších rodín. Z toho dôvodu sme vytvorili sociálny program, ktorý zabezpečí, aby všetky deti bez rozdielu mohli plnohodnotne využívať zázemie futbalovej akadémie. Naša firma sa rozhodla financovať členské poplatky deťom zo sociálne slabších rodín po celý rok.

„Žiť športom je krásne, ale podať pomocnú ruku ešte krajšie.“

malí futbalisti z Nižnej
futbalový turnaj chlapcov
futbalový zápas chlapci
ihrisko gabion aréna
futbalové ihrisko v nižnej
ihrisko gabion aréna nižná

NAŠE ĎALŠIE PRODUKTY


Gabiony v nás prebudili chuť venovať sa aj ďalším aktivitám z oblasti BÝVANIE a ZÁHRADA, vďaka čomu vám už dlhé roky ponúkame kvalitné ZÁHRADNÉ CHATKYDOMČEKY NA NÁRADIEALTÁNKYOPLOTENIEVCHODOVÉ DVERE za tie najlepšie ceny na trhu. Inšpirujte sa zaujímavými nápadmi a vyberte si to pravé pre váš dom či záhradu z portfólia našich ďalších produktov.

zahradne chatky domceky altanky
ploty lemon
Vchodové bezpečnostné dvere
 

© 2024 GabionyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store