Doprava vybraných produktov zadarmo. Podmienky akcie nájdete v časti Doprava a platby.

Ako vytvoriť oblúk z gabionu

Poznáme 3 typy gabionov - gabionové koše, gabionové ploty Premium a gabionové ploty Praktik. Každý typ poskytuje iné možnosti tvorby oblúkov. Poďte sa s nami pozrieť Ako na to!

A - Gabionové koše

Oblúk z gabionových košov / sietí vieme vytvoriť 2 spôsobmi: 

1. spôsob - vytváraním mnohouholníkov

Tento spôsob je možné urobiť 2 cestami. Buď doplníme malé gabionové siete do špár medzi gabionovými košmi, ktoré nám vznikli poukladaním košov do kruhu a vytvoríme tak oblúk alebo spojíme koše k sebe tak, aby do seba zapadali a vytvárali oblúk (prípadne skrátime siete, ktoré majú tvoriť vnútornú kružnicu oblúka a pospájame takto upravené koše do oblúka). Tento spôsob je nenáročný a zvládne ho každý domáci majster. 

2. spôsob - ohýbaním sietí

Manuálne, v našom prípade za pomoci kolesa od auta, ohneme gabionové siete do požadovaného tvaru. Odporúčame siete ohnúť viac než je požadovaný stupeň a následne ich potom radšej vystrieť do žiadaného oblúku. Týmto postupom zaistíme, že sa nám sieť nevráti do pôvodnej "rovnej" polohy. Tento spôsob je estetický a obľúbený medzi zákazníkmi.

B - Gabionový plot Premium

Gabionovým systémom Premium je možné oplotiť aj oblúkový pozemok a to vytvorením n-uholníku (nie ohnutím do oblúka). V prípade, že máte záujem o gabionový plot ktorý má kopírovať oblúk, zavolajte nám a my Vám ho vyrobíme na mieru. Pre viac informácii neváhajte kontaktovať nášho odborníka na montáž gabionov: +421 948 660 366

oblúkovitý gabionový plot

gabionové oplotenie do oblúku

gabiony oblúk

C - Gabionový plot Praktik

Gabionovým systémom Praktik je možné oplotiť aj oblúkový pozemok a to vytvorením n-uholníku (nie ohnutím do oblúka). V praxi ide vlastne o skrátenie 2d plotových panelov Praktik, ktoré sa nachádzajú na vnútornej strane oblúka. V prípade, že máte záujem o gabionový plot ktorý má kopírovať oblúk, neváhajte kontaktovať nášho odborníka na montáž gabionov, ktorý Vám poskytne všetky potrebné informácie: +421 948 660 366

oblúk z gabionov inšpirácia

gabionový plot Praktik oblúk

oblúk vytovrený z gabionu Praktik

 

© 2023 GabionyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store